Stamax s.r.o. Žilina

Euronit

Strešná krytina Euronit

Individualizmus, estetika a prirodzenosť – tieto tri prvky nájdete v našej ponuke tvarov a farieb škridiel.


Strecha je vlastne piatou fasádou domu. Iba Vy môžete rozhodnúť, či bude dokonalá alebo klasická, matná alebo lesklá. My Vám môžeme iba pomôcť poskytnúť ekologické a prirodzené riešenie. Vyberte si škridlu, ktorá najlepšie pristane Vám a Vášmu domu.

Povrchové úpravy

- Štandard (tradičné dobrá už viac ako 40 rokov, používanie materiálov najvyššej kvality a moderná výrobná linka garantujú pokojný život pod bezpečnou strechou)

- Duratop (povrch škridly prepisujúci dejiny, vysoká odolnosť proti UV žiareniu, homogénny povrch odolný proti prenikaniu a usadzovaniu nečistôt, maximalizuje prirodzený samočistiaci vplyv dažďa )

Produkty

- Strešná krytina PROFIL S
- Strešná krytina EXTRA


Strešná krytina PROFIL S

Škridla plná energie 

Škridla PROFIL S je klasická škridla – vlna v tradičnom tvare písmena S.

Strecha pokrytá touto škridlou získa vzhľad inšpirovaný tvarmi prírody a poskytne Vášmu domu estetické a bezpečné prekrytie na mnohé roky. Škridla PROFIL S umožňuje vytvorenie modernej strechy, ktorá upúta výrazným lesklým povrchom badateľným už z diaľky. Jasne rozpoznateľný, vlnitý tvar a vyvážené proporcie týchto škridiel dodávajú streche Vášho domu jedinečný vzhľad a estetickú harmóniu.

 

Výhody a prednosti

- Najvyššia kvalita
- Zdvojená horná drážka
- Zdvojené bočné drážky
- Závesné nosy
- Dvojité spevňujúce rebrovanie
- Záruka 30 rokov

 

 

Strešná krytina PROFIL S

Škridla plná energie 

Škridla EXTRA svojím miernym tvarom nadväzuje na prvé škridly používané v stavebníctve typu mních – mníška, ktorých história siaha až do starovekého Ríma. Tento model je najobľúbenejší a patrí medzi najpredávanejšie v tomto segmente. Škridla EXTRA dodá streche výrazný lesk. Svojim výnimočným vzhľadom a tvarom vyniká už z diaľky. Tradičný tvar škridly dopĺňa harmonický vzhľad samotnej strechy a tvorí výnimočnú súčasť Vášho domu s vyváženými proporciami.

 

Výhody a prednosti

- Najvyššia kvalita
- Zdvojená horná drážka
- Zdvojené bočné drážky
- Závesné nosy
- Dvojité spevňujúce rebrovanie
- Záruka 30 rokov

 

 

Ukážka použitia:

 

 

 

 

 

 

Partneri