Stamax s.r.o. Žilina

Isola Powertekk Tyri

NOVÝ ROZMER PRE VAŠU STRECHU

 

Stovky rokov dotvárajú vzhlad alpskej krajiny strechy z drevených strešnýchh šindlov. Rôzná dĺžka a šírka týchto šindlov dává každej streche individuálny a charakteristický vzhľad. Isola úspešne spojila túto trojrozmernú, rustikálnu a vzhledovo zajímavú krytinu s modernou technologiou. ­Výsledkom je taška Isola Powertekk Tyri, unikátna strešná krytina.

Presvedčivý vzhľad

Alpský štýl tašky Isola Powertekk Tyri poskytuje množstvo možnosti pre nový vzhľad strechy. S jej jedinečným tvarom a rustikálnými farbami určuje nový trend vo vývoji strešných krytin. Taška Isola Powertekk bola vyvinutá pro tvrdú norsku klimu a bola testována na základe tých najtvrdších podmoenok. Proto zaručuje Isola funkčnost a odolnost proti prehrdzaveniu 30 rokov.

Bezpečnost za každého počasia

Isola Powertekk Tyri je odolná proti všetkým vplyvom počasia. Sneh, silný dážď alebo víchrica: vďaka veľkým presahom jednotlivých tašiek je krytina Isola Powertekk Tyri absolutne tesná. Velkě množstvo pripevňovacích bodov chrání bezpečne celú strechu dokonce aj pred víchricou a uragánom pri sklone strechy od 15º do 90º stupňov. Hrubý povrch z drveného kameňa nie len vytvára krásny rustikálny vzhľad tašky, ale zároveň tlmí hluk pri silnom daždi. Naviac umožňuje bezpečnú chôdzu po streche

Kompletný program doplnkov

Aby celá strecha bola dokonale tesná a bezpečná, ponúka Isola kompletní program doplnkov aj prr systém ­Isola Powertekk Tyri. Úžľabie, krajové lišty, vetračky a všetky dalšie doplnky do sebe tvarovo dokonale zapadajú a umožňujú bezpečné spojenie. Všetky doplnky sú samozrejme dostupné v oboch farbvách, v čiernej aj v hnedej.

 


Partneri