Stamax s.r.o. Žilina

Bramac

Strešná krytina Bramac

Pevnosť betónovej krytiny Bramac je až o 30% vyššia ako u iných tvrdých krytín. Časom sa zrením na rozdiel od iných materiálov ešte ďalej zvyšuje. To je zárukou jej dlhej životnosti až 100 rokov.

Vlastnosti strešnej krytiny Bramac:

-       Extrémna odolnosť krytiny Bramac zabezpečí vďaka svojej robustnosti dokonalú ochranu pred extrémnymi poveternostnými podmienkami. Nepoškodí ju ľadovec ani víchor.
-       Vysoká mrazuvzdornosť škridly Bramac majú najnižšiu nasiakavosť čo znamená vyššiu odolnosť proti pôsobeniu mrazu.
-       Kompletný strešný systém z jednej ruky, tvarovo presné škridly spolu s originálnym systémom doplnkov zabezpečujú maximálnu funkčnosť strechy a vyriešenie jej každého detailu.
-       Cenová dostupnosť pre každého. Strecha Bramac ponúka vynikajúci pomer ceny a kvality. Nechajte si od nás vypracovať cenovú ponuku, porovnajte ju s inými značkami alebo materiálmi a budete príjemne prekvapení.
-       Seriózna písomná záruka, ktorú získava zákazník automaticky, t.j. písomnú 30-ročnú záruku na mrazuvzdornosť škridly. Pri kúpe celého systému Bramac vrátane originálneho príslušenstva získate navyše dodatočnú 15-ročnú záruku na funkčnosť celej strechy.
-       Servis pre zákazníkov prostredníctvom zástupcov firmy Bramac, ktorí ponúkajú bezplatné odborné poradenstvo, vypracovanie cenovej ponuky, ako aj sprostredkovanie kontaktu na najbližšieho predajcu, resp. pokrývača.
-       Prírodný produkt - škridly Bramac sú plne recyklovateľné, energeticky úsporne vyrobené a neobsahujú chemické látky znečisťujúce životné prostredie
-       Zázemie medzinárodného koncernu a príslušnosť k celosvetovému koncernu umožňuje prístup k najmodernejším inováciám a technológiám, ktoré zaručujú prvotriednu kvalitu výrobkov.
-       Veľký počet spokojných zákazníkov, ktorý sa rozhodli pre strechu BRAMAC. Ak chcete novú kvalitnú strechu, rozhodnite sa aj vy správne

 

Ako Bramac dosiahne obzvlášť hladký povrch krytiny

Telo škridly je na povrchu pri mikroskopickom zväčsení pórovité. Z tohto dôvodu sa naň aplikuje vyrovnávacia vrstva mikromalty, ktorá zaplní všetky póry a tiež zabezpečí lepšie naviazanie ďalšej finálnej vrstvy k telu škridly. Až na tento hladký podklad sa nanesie posledná farebná krycia vrstva s reflexným ochranným filmom Protegon.

Väčšina konkurenčných krytín dosahuje hladký vzhľad len navýšením množstva farby priamo na telo škridly – bez medzivrstvy a tiež bez ochranného filmu proti zašpineniu.

Povrchová úprava - PROTEGON

Protegon je aktuálnym vrcholom a novinkou vo vývoji povrchových úpav strešných krytín Bramac. Vyznačuje sa výrazne hladkým a aktraktívnym povrchom, ktorý zvyšuje ochrannú schopnosť krytiny a jej odolnosť pred extrémami počasia, ako je napríklad krupobitie.
Navyše vďaka obsahu reflexných prvkov odrážajúcich infračervené žiareniechráni strechu pred prehriatím a znižuje teplotu pod krytinou až o 10°C.

Výhody povrchovej úpravy BRAMAC PROTEGON:

-       obzvlášť hladký a atraktívny povrch
-       zvýšená ochrana pred usadením nečistôt, machov a rias
-       zvýšená ochrana pred extrémnymi vplyvmi životného prostredia (búrky, krúpy, prietrž mračien, veľmi horúce počasie)
-       dlhodobá ochrana pôvodnej farebnosti (vďaka odolnosti voči UV žiareniu)
-       reflexný povrch odráža tepelné žiarenie a zabraňuje tak prehrievaniu strechy.

 

Povrchová úprava PROTEGON je aplikovaná na strešnej krytine Bramac TEGALIT.
 
Povrchová úprava - PROTECTOR

O niečo jednoduchšia, no osvedčená a medzi stavebníkmi žiadaná povrchová úprava založená na nanotechnológii. Drobré mikročastica špeciálnej látky sú súčasťou disperznej farby, ktorá vytvorí nepriepustný ochranný film. Ten zvyšuje ochrannú funkciu krytiny a tiež odolnosť krytiny pred zašpinením.

Modely Bramac krytín s povrchovou úpravou Protector:
Bramac MONTERO

Bramac RÍMSKA ŠKRIDLA
Bramac REVIVA
Bramac KLASIK

Povrchová úprava - NOVO

NOVO je nový vývojový stupeň štandardnej povrchovej úpravy. Oproti bežnej ponúkanej štandardnej farbe má decentný lak, čím zatraktívňuje vzhľad a vnímanú hodnotu škridly. Vďaka lepšiemu pokrytiu povrchu farbou /prekrytím pórov) je obmedzená možnosť zachytenia sa nečistôt na krytine. Posilnená bola aj UV ochrana tejto úpravy, čím sa predĺžila jej životnosť.

Povrchová úprava NOVO je aplikovaná na strešnej krytine Bramac MORAVSKÁ ŠKRILA.

Produkty Bramac:

-       Klasik
-       Reviva
-       Moravská škridla
-       Montero
-       Tegalit
-       Tectura
-       Max 7
-       Adria
-       Rímska škridla
-       Renova

Ukážka použitia:

Partneri