Stamax s.r.o. Žilina

Satjam

Strešné krytiny spoločnosti SATJAM získali v roku 2004 ako prvé v ČR ocenenie kvality Czech Made. Pre priemyselné aplikácie - oceľové haly, logistické areály, výrobné závody, komerčné centrá a pod. je pripravená široká paleta trapézových plechov na strechy objektov, fasádnych obkladov a sendvičových panelov alebo konštrukčných profilov na opláštenie. Výroba striech prebieha v dvoch výrobných závodoch v Ostrave a v Písečné u Jeseníku na ploche takmer 80 000 m2.

Technické údaje

Ľahké strešné krytiny SATJAM Roof sú vyrábané v pásoch s celkovou dĺžkou až 6000 mm, na mieru podľa kladacieho plánu, minimálny sklon strechy je 10°.

Systém Soft Line

Pri nízkych sklonoch striech môže v určitých prípadoch dôjsť k vzlínaniu vlhkosti v pozdĺžnom spoji dvoch tabúľ. Z toho dôvodu je strešná krytina SATJAM vybavená dvoma poistnými odvodňovacími drážkami - jednou v hornej vlne a druhou v spodnej. Podstrešie je tak dokonale chránené proti náhodnému vniknutiu vlhkosti.

Produkty

 - Satjam roof

 - Satjam grande

 - Satjam rapid

Strešná krytina Satjam ROOF

Satjam roof je moderná strešná krytina s univerzálnym použitím a vynikajúcou odolnosťou proti všetkým poveternostným vplyvom. Svojich priaznivcov si získava predovšetkým vďaka výborným úžitkovým vlastnostiam a veľmi dobrému pomeru kvality a ceny.

 

Technické údaje:

Strešná krytina: šablona o 6 vlná ch
Hrúbka: 0,5 mm
Stavebná šírka: 1100 mm
Hmotnosť: cca 4,8 kg
Min. sklon: 10


 

Strešná krytina Satjam GRANDE

SATJAM Grande je moderná ľahká strešná krytina s univerzálnym použitím. Svojím nezameniteľným tvarom, ktorý charakterizuje mohutný oblúk, má táto veľkoformátová krytina veľké množstvo priaznivcov. Celkový dojem strechy pripomína klasickú „románsku krytinu“.

 

Technické údaje:

Strešná krytina: šablona o 4 vlnách
Hrúbka: 0,5 mm Stavebná šírka: 1100 mm
Hmotnosť: cca 4,8 kg
Min. sklon: 10 o

 

 

Strešná krytina Satjam Arad PRU

Satjam Arad Pru je moderná maloformátová strešná krytina vyrábaná z vysokokvalitného oceľového plechu výhradne s povrchovou úpravou PURMAT. Nový Nevšedný dizajn. Technológie skrytého kotvenia. Vysoká kvalita spracovania. Viac o unikátnom systéme kotvenia v podstránke Podpora – Katalógy a návody.

Technické údaje:

Strešná krytina: šablona so skrytým kotvením
Hrúbka: 0,5 mm
Stavebná šírka: 1080 mm
Hmotnosť: cca 5 kg
Min. sklon: 9o

 

 

Strešná krytina Satjam Rapid

SATJAM Rapid je strešná krytina, ktorá svojim vzhľadom pripomína falcovanú strešnú krytinu, teda krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Montáž tejto strešnej krytiny je však omnoho jednoduchšia, rýchlejšia a tým aj cenovo dostupnejšia. SATJAM Rapid sa ukladá na latovanie alebo na debnenie. Pri montáži na debnenie zaisťuje odvetranie strechy špeciálna fólia.

 

Technické údaje:

Strešná krytina: šablona so zaklapávacou drážkou
Hrúbka: 0,5 mm
Stavebná šírka: 300/500 mm
Hmotnosť: cca 4,3 kg
Min. sklon: 12o

 

 

 
Partneri