Stamax s.r.o. Žilina

Isola Powertekk Exclusive

Exkluzívny a nový na trhu - špeciálna povrchová úprava

práškovou farbou

Prinášame strechám farby

Vďaka hladkému povrchu z práškovej farby zostáva povrch tašiek Isola Powertekk Exclusive po dlhú dobu bez prachu a nečistôt. Zároveň ani pri vysokých horúčavách nedochádza k vytváraniu bublín (delaminácií) na povrchu a ani k zmenám farby. Pravý lesk ostáva!

Význačné vlastnosti ako:

  1. dlhá životnosť
  2. estetika
  3. extrémna odolnosť voči teplu a horúčavám

 

Žiadna šanca pre hrdzu, mach a riasy

Strešné škridle Powertekk Exclusive sú tepelne, leskovo, farebne a UV stabilné. Štruktúra Top-povrchovej vrstvy nedáva machom žiadne šance. Dokonca aj pri silných zaťaženiach, ako sú intenzívne slnečné žiarenie v morských oblastiach alebo pri znečistenom ovzduší, ostávajú farba a lesk stabilné.

Krytina Isola Powertekk Exlusive je vyrobená z valcovaného plechu. Vrstva žiarového pozinku 275 g/m2 zaisťuje dlhodobú ochranu tašiek Isola Powertekk Exclusive proti korózii. Špeciálny profil tašky zaručuje vysokou pevnosť a stabilitu celej strechy.

Testovaná za nepriaznivých podmienok

Bezpečnosť strechy je na prvom mieste. Vďaka veľkým presahom a niekoľkonásobnému upevneniu je strecha z krytiny Isola Powertekk Exclusive absolútne odolná proti dažďu a víchrici.

Povrch z práškové farby zaručuje krásnou strechu po desiatky rokov a zvyšuje jej odolnosť proti korózii. Aj preto je poskytovaná záruka výrobcom až 30 rokov.

Technické údaje

Oblasť použitia: Nové strechy a rekonštrukcie Sklon strechy: 8° - 90° Vzdialenosť latovania: 371 mm Rozmer tašky: 1198 x 418 Plocha pokrytia jednou taškou: 1110 x 371 Spotreba: 2,44 ks/m2 Žiarový pozink: 275 g/m2 Hmotnosť: 5,0 kg/m2 Povrchová úprava: Prášková farba Minimálna pracovná teplota: -5°C

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doplnky k strešnej krytine Isola Powertekk Exclusive

 

Partneri