Stamax s.r.o. Žilina

Bio-Ren

Vplyvom častých klimatických zmien v Európe v posledných niekoľko rokov sa na strechách objavujú stále viacej machy, lišajníky a zelené povlaky.

Tieto rastliny dokážu zničiť každý povrch, na ktorom sa uchytia: strešné šindle, prírodný kameň, betón, drevo, tehly a iné materiály. Doporučujeme zničiť tieto rastliny na strechách výrobkom Isola Bio-Ren, ktorý udrží Vašu strechu v dobrom stave.

Isola Bio-Ren je prírodný výrobok a je 100% priateľský k životnému prostrediu a veľmi efektívne zabíja machy, lišajníky a odstraňuje zelené povlaky.

Vlastnosti

Isola Bio-Ren je 100 % biologický a neobsahuje žiadne chemikálie a škodlivé látky. Roztok sa môže aplikovať okamžite bez ďalšieho riedenia. S výrobkom Isola Bio-Ren môžete rýchlo a ľahko obnoviť farby Vašej strechy. Vaše strecha zostane bez machov, lišajníkov a zelených povlakov až 3 roky.

Možnosti použitia

Isola Bio-Ren môže byť použitý na všetkých typoch strešných krytín, rovnako ako na terasách, kameni, dreve, fasádach a iných materiáloch. Nepoškodzuje žiadne druhy povrchov a je všeobecne priateľský k zeleni a rastlinám.

Príprava

Pred použitím je nutné mechanicky odstrániť voľné machy, lišajníky a nečistoty. Aby Ste dosiahli požadovaný účinok, pracovná teplota nesmie byť nižšia ako 10°C. Bio-Ren sa nesmie aplikovať pokiaľ očakávame nočné mrazíky, silný dážď alebo silné slnečné žiarenie.

Použitie

Tento výrobok je určený k použitiu bez ďalšieho riedenia. Pre veľké plochy doporučujeme použiť zadným postrekovačom. Menšie plochy môžete postriekať ručným postrekovačom. Isola Bio-Ren sa musí striekať zo vzdialenosti 20 až 30 cm. Pri aplikácii sa nemusia používať žiadne ochranné prostriedky. Tento výrobok nepoškodzuje dýchacie cesty ani kožu. V prípade, že si Bio-Ren strieknete do oka, doporučujeme ho čo najskôr vypláchnuť studenou vodou.

Typ Spotreba Počet aplikácií Opatrenia po postreku
Riasy 0,1l/m2 1 nie je nutné
Machy a lyšajníky nižšieho vzrastu 0,1 - 0,2l/m2 2 Mechanické očistenie / umytie vodou
Machy a lyšajníky väčšieho vzrastu 0,1 - 0,3l/m2 až 3

 

Partneri